Bieg Wielkanocny

19.04.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #bieg   #ryczywół   

W świąteczny poniedziałek trzech mieszkańców gminy Ryczywół, mieszkańcy Ludom: Damian Krotecki, Łukasz Kołodziej i Łukasz Kujawa, wzięło udział w Biegu Wielkanocnym we Wronkach. Frekwencja przerosła najśmielsze oczekiwania - na starcie stanęło bowiem blisko 200 osób. Wśród nich byli zarówno biegacze, jak i miłośnicy nordic walking.

 

Start i meta zostały zlokalizowane na boisku przy hotelu Olympic. Biegacze zmierzyć musieli się z trasą liczącą ok.7,3 km, na chodziarzy czekał dystans 4 km.

Obie trasy wiodły przez las. Teren z licznymi podbiegami do łatwych nie należał. Pogoda nie rozpieszczała. Padający deszcz na przemian z opadami gradu i niska temperatura nie ułatwiały uczestnikom pokonania danego dystansu.

Reprezentanci Gminy Ryczywół zajęli wysokie miejsca w swojej kategorii wiekowej:

Damian Krotecki - M20 miejsce 3

Łukasz Kujawa - M20 miejsce 10

Łujasz Kołodziej - M20 miejsce 16

 

To może Cię także zainteresować:
Ryczywół: Zwiedzanie Gminy Ryczywół
Zmiana nazw ulic w Ryczywole
I Grand Prix Wielkopolski Kadetów i Kadetek

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: ryczywol.pl | foto: ryczywol.pl

Komentarze