Askon mistrzem Halowej Ligi Piłki Nożnej

19.05.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #piłka nożna   #halówka   #oborniki   

W niedzielę 14 maja została rozegrana ostatnia kolejka Halowej Ligi Piłki Nożnej w sezonie 2016/2017. Już tydzień wcześniej poznaliśmy najważniejsze rozstrzygnięcie, bowiem mistrzem HLPN został Askon, który obronił tytuł sprzed roku. W tegorocznych rozgrywkach trwających od października do maja wzięło udział 12 zespołów.

 

Do przedostatniej kolejki w grze o mistrzostwo HLPN brali udział gracze z Askonu, Ziomków oraz Minimaxxu Sofa. Jednak to zawodnicy Askonu zaprezentowali najrówniejszą formę w rudzie finałowej. Ziomki ukończyły sezon na drugim miejscu z stratą 7 punktów do lidera, a na trzecim miejscu uplasował się zespół Minimaxxu Sofa. Najlepszym strzelcem HLPN, który nie miał sobie równych w tym sezonie został Jakub Budyła zdobywając 37 bramek.Natomiast nagroda fair play powędrowała do zespołu Gorzka MST.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w kolejnym sezonie Halowej Ligi Piłki Nożnej, który ruszy w październiku.

 

To może Cię także zainteresować:
Oborniki: Korona Wielkopolski Nordic Walking
Wyprawki dla dzieci romskich
Unia Europejska dotuje nowe urządzenia wodne w Obornikach

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: ocs.oborniki.pl | foto: ocs.oborniki.pl

Komentarze