Złote Gody w Rogoźnie

21.04.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#złote gody   #małżeństwo   #rogoźno   

W środę 12 kwietnia 2017 roku w Ośrodku Kultury w Rogoźnie odbyła się uroczystość jubileuszy złotych godów. Burmistrz Roman Szuberski, wraz z Kierownikiem USC Izabelą Lüdtke złożyli Jubilatom życzenia z okazji 50-tej rocznicy zawarcia związku małżeńskiego. Burmistrz udekorował dostojnych Jubilatów Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, odczytano listy gratulacyjne oraz wręczono bukiety kwiatów.

 

Do grona dostojnych Jubilatów w Gminie Rogoźno dołączyli:

Bolesława i Szczepan Jaworscy

Gertruda i Jerzy Solochowie

Aurelia i Kazimierz Charchuta

 

Małżonkowie odnowili przysięgę małżeńską, dziękując sobie jednocześnie za wspólnie przeżyte lata. Na koniec, specjalnie dla Jubilatów, okolicznościowy program artystyczny zaprezentował Chór Echo pod kierunkiem Józefa Zarębskiego. Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze i było okazją do wielu wspomnień Jubilatów z Ich młodości.

Kilka dni wcześniej, z tej samej okazji, Burmistrz Rogoźna oraz Kierownik USC odwiedzili Państwa Jadwigę i Jana Zwolińskich by również ich odznaczyć Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie i złożyć najlepsze życzenia.

 

To może Cię także zainteresować:
Rogoźno: 115-lecie Ruchu Wokalnego w Rogoźnie
Jaracz (gm. Rogoźno): Festyn Młynarski
Delegacja z La Trimouille

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: rogozno.pl | foto: rogozno.pl

Komentarze