100-lecia harcerstwa w Rogoźnie

14.11.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#jubileusz   #harcerz   #rogoźno   

Z okazji 100 - lecia harcerstwa, 10 listopada w sali RCK spotkali się "weterani harcerstwa" oraz młode pokolenie kultywujące ducha harcerstwa w Rogoźnie.

 

Na "Świecowisko" przybyli również Burmistrz Rogoźna oraz przedstawiciele Rady Miejskiej W Rogoźnie. Zasłużony dla rogozińskiego harcerstwa Druh Władysław Ruks wygłosił prelekcję przypominającą historię harcerstwa w Rogoźnie, a całość poprowadził Druh Józef Zarębski. Nie zabrakło też komendanta Hufca Natalii Zielińskiej i przedstawicieli starszego pokolenia jak Druhna Barbara Zarębska czy Druh Ryszard Dworzański, którzy wpisali się w historię rogozińskiego harcerstwa. W sali rozbrzmiewały harcerskie pieśni i spotkanie zakończyło się kręgiem przyjaźni.


To może Cię także zainteresować:
Dzień Babci i Dziadka w Oddziale Rejonowym PZERiI w Rogoźnie
Finał 28 Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Rogoźnie
Zatrzymano podejrzanego o rozbój w sklepie monopolowym

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: rogozno.pl | fot. KA

Komentarze