29-latek zatrzymany z narkotykami przez dzielnicowych

16.03.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #zatrzymany   #narkotyki   #rogoźno   

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Rogoźnie podczas obchodu rejonu służbowego zatrzymali 29-latka z narkotykami. Funkcjonariusze znaleźli u mężczyzny ponad 5 gram amfetaminy i 0,34 grama marihuany. O jego dalszym losie zadecyduje Sąd.

 

Policjanci na bieżąco monitorują stan bezpieczeństwa publicznego na podległy terenie służbowym. Podczas podejmowanych czynności uwaga zwracana jest także m.in. na kwestię przestępczości narkotykowej. 

5 marca br. dzielnicowi z Komisariatu Policji w Rogoźnie podczas obchodu rejonu służbowego zauważyli jadącego rowerem mężczyznę, który na widok policjantów zaczął się dziwnie zachowywać. W trakcie sprawdzenia 29-latka pod kątem posiadania przedmiotów zabronionych policjanci znaleźli amfetaminę w ilości ponad 5 gram oraz marihuanę w ilości 0,34 grama. 

Mężczyzna został zatrzymany. Teraz o jego losie zadecyduje sąd. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomani za posiadanie znacznej ilości narkotyków może trafić nawet na 10 lata do więzienia.


To może Cię także zainteresować:
"Narkotyki i dopalacze zabijają" - spotkanie ze strażakami
Tragiczny wypadek samochodu ciężarowego w Garbatce
Skrzyżowanie pod okiem Mobilnego Centrum Monitoringu

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: oborniki.policja.gov.pl | foto: oborniki.policja.gov.pl

Komentarze