30-latek zatrzymany z narkotykami

07.07.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #narkotyki   #zatrzymany   #oborniki   

Dzielnicowi z Ryczywołu podczas patrolu miasta Oborniki zatrzymali 30-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyźnie grozi do 3 lat więzienia. O jego dalszym losie zadecyduje Sąd.

 

29 czerwca br. tuż przed godziną 9:00 funkcjonariusze Rewiru Dzielnicowych w Ryczywole podczas patrolu skatepark na ul. Szymańskiego w Obornikach zauważyli mężczyznę, który na widok mundurowych zaczął się nerwowo zachowywać. 

W trakcie sprawdzenia mężczyzny pod kątem posiadania przedmiotów zabronionych u 30-letniego mieszkańca Obornik policjanci znaleźli metalowe pudełko wewnątrz którego znajdowało się 5 woreczków strunowych oraz plastikową rurkę. W trzech woreczkach znajdowała się amfetamina, natomiast w pozostałych dwóch śladowe ilości. 

Z uwagi na podejrzenie popełnienia przestępstwa z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do jednostki Policji. Czeka go teraz sprawa w Sądzie. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomani za posiadanie narkotyków może teraz trafić nawet na 3 lata do więzienia.To może Cię także zainteresować:
Przebudowano schody przy SP2 w Obornikach
Ogródki działkowe dofinansowane
"Narkotyki i dopalacze zabijają"

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: oborniki.policja.gov.pl | foto: oborniki.policja.gov.pl

Komentarze