Będzie nowa pętla autobusowa w Maniewie

04.01.2021

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#pętla autobusowa   #budowa   #maniewo   #oborniki   

Aż 6 ofert wpłynęło do Urzędu Miejskiego w Obornikach związanych z przetargiem budowy parkingu z pętlą autobusową i oświetleniem przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Maniewie.

 

Najkorzystniejsza była oferta Przedsiębiorstwa Budowlano – Drogowego Szymon Włodarczak opiewająca na kwotę ponad 260 tys. zł. 

31 grudnia 2020 r. burmistrz Obornik Tomasz Szrama w obecności radnych Rady Miejskiej Błażeja Pacholskiego i Andrzeja Walkowskiego podpisał umowę na realizację tej tak długo wyczekiwanej inwestycji. Nowa pętla powstanie w miejscu w którym dotychczas parkowały autobusy i zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo uczniów. Prace mają się zakończyć do 02.02.2021 r.


To może Cię także zainteresować:
Trwa remont ulicy Szkolnej
Wznowiono prace przy kolejnej inwestycji
Rusza Fyrtel Rzemieślniczy

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: oborniki.pl

Komentarze