Bez uprawnień, z narkotykami - zatrzymany kierowca oraz pasażer

15.01.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #narkotyki   #zatrzymany   #oborniki   

To miała być rutynowa kontrola drogowa, a skończyło się ujawnieniem przez policjantów narkotyków. Pod zarzutem posiadania środków odurzających zatrzymany został 31-letni kierowca oraz 31 letni pasażer. Grozi im teraz do 3 lat więzienia.

 

12 stycznia br. około północy policjanci patrolując miasto Oborniki zauważyli kierującego samochodem, który na widok radiowozu wyraźnie przyspieszył. Chwilę później kierujący pojazdem marki Fiat Palio został zatrzymany do „rutynowej” kontroli drogowej. 

W trakcie kontroli mundurowi ujawnili w plecaku należącym do kierowcy puszkę metalową a w niej woreczki strunowe i reklamówkę z zawartością amfetaminy o łącznej wadze ponad 160 gram netto i 1 tabletkę extazy.

Również podczas sprawdzenia pasażera policjanci ujawnili jeden woreczek strunowy z zawartością amfetaminy. 

Ponadto w czasie wykonywania czynności służbowych okazało się, że kierujący 31-letni mieszkaniec powiatu poznańskiego nie posiada uprawnień do kierowania a jego samochód nie posiada aktualnego przeglądu technicznego. 

Kierujący 31-letni mieszkaniec powiatu poznańskiego i jego pasażer 31-letni mieszkaniec gminy Obornik trafili do policyjnego aresztu. Pojazd został zabezpieczony na parking policyjny.

Mężczyźni usłyszeli zarzut posiadania narkotyków. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.To może Cię także zainteresować:
Przebudowano schody przy SP2 w Obornikach
Ogródki działkowe dofinansowane
"Narkotyki i dopalacze zabijają"

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPP Oborniki

Komentarze