Bicie Rekordu w Pierwszej Pomocy

18.10.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#szkoła   #uczeń   #straż   #pierwsza pomoc   #rekord   #ewakuacja   #ćwiczenia   #oborniki   

16 października Szkoła Podstawowa nr. 4 w Obornikach włączyła się do ogólnopolskiej akcji "Bicie Rekordu w Pierwszej Pomocy" zainicjowanej przez fundacje WOŚP, w ramach "Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca". W akcji wzięło udział aż 340 osób. Byli to nie tylko uczniowie i nauczyciele, ale także oborniccy strażacy i policjanci, którzy ochoczo odpowiedzieli na zaproszenie placówki.

 

Tego samego dnia w Niepublicznej Polsko-Angielskiej Szkole Podstawowej im. Johna Deweya w Obornikach, zostały przeprowadzone ćwiczenia praktyczne z zakresu próbnej ewakuacji. Uczestniczyło w niej 171 uczniów, 20 pracowników szkoły. 

Ponadto po zakończonej próbie uczestnicy zostali poinformowani o zagrożeniach jakie mogą wystąpić w trakcie rozpoczynającego się okresu grzewczego.


To może Cię także zainteresować:
Dzień Babci i Dziadka w PZERiI
Spotkanie noworoczne Cechu Rzemiosł Różnych
Bez uprawnień, z narkotykami - zatrzymany kierowca oraz pasażer

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: kppsp-oborniki.pl / Opracował : st. sekc. Piotr Burda Zdjęcia: st.str.Łukasz Bednarek

Komentarze