Centrum Wsparcia Rabbuni przekazało maseczki dla Starostwa

25.09.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#starostwo   #starosta   #maseczki   #koronawirus   #oborniki   

W piątek Wiceprezes Spółdzielni Socjalnej „Uciec Dysforii” Grażyna Stachowiak wraz z podopiecznymi przekazała Starostwu Powiatowemu w Obornikach bawełniane maseczki ochronne dla pracowników urzędu. Maseczki zostały wykonane przez osoby z niepełnosprawnością zatrudnione w Spółdzielnie w ramach Centrum Wsparcia Rabbuni w ramach projektu „Lokalnie – w walce z COVID-19”.

 

– Zadanie jest finansowane przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. W ramach projektu zostało uszytych 8000 bawełnianych maseczek, które trafią do lokalnych placówek publicznych i medycznych. Będą one przekazywane nieodpłatnie – wyjaśnia Grażyna Stachowiak. 

Podmioty lokalne mogą zgłaszać chęć przyjęcia maseczek bezpośrednio do Spółdzielni drogą mailową – uciecdysforii@wp.pl.


To może Cię także zainteresować:
Samoobsługowa stacja naprawy rowerów przed Starostwem
Doskonała forma obornickich karateków
Uczennice z Powiatu Obornickiego ze stypendium

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiatobornicki.pl

Komentarze