Dachowanie w Pruścach

10.06.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #policja   #dachowanie   #auto   #wypadek   #rogoźno   

W dniu 9 czerwca w godzinie 8.55 do SK KP PSP w Obornikach wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodowym w miejscowości Pruśce. Po przybyciu na miejsce zdarzenia KDR stwierdził, że dwa samochody osobowe marki Audi A4 i A2 znajdują się poza drogą wojewódzką nr 241, jeden znajduje się na dachu i jest przygnieciony drzewem, drugi pojazd znajduję się kilka metrów dalej, a uczestnicy zdarzenia znajdują się poza pojazdami.

 

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej, odłączeniu akumulatorów w pojazdach, odcięcie części konara drzewa wystającego nad jezdnią. ZRM przetransportowało kierowcę z Audi A2 do szpitala w Wągrowcu. 

 Działania ratownicze oraz usunięcie skutków zdarzenia trwały prawie 2 godziny.


To może Cię także zainteresować:
Zatrzymano sprawcę kradzieży z włamaniem do samochodu
Tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty w Ocieszynie
Na "podwójnym gazie" chciała poćwiczyć przed egzaminem

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPPSP w Obornikach / Opracował: asp. sztab. Maciej Krasowski Zdjęcia: JRG Oborniki, OSP Rogoźno

Komentarze