Dzień Babci i Dziadka w Oddziale Rejonowym PZERiI w Rogoźnie

15.01.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#babcia   #dziadek   #święto   #zabawa   #rogoźno   

W piątek 10 stycznia w Ośrodku Sportowo-Rekreacyjnym za Jeziorem odbyło się spotkanie Rogozińskiego Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów z okazji Dnia Babci i Dziadka połączonego z obchodami Nowego Roku.

 

Spotkanie uroczyście otworzyła oczywiście Przewodnicząca Oddziału Pani Czesława Sołtysiak witając wszystkich zebranych członków oraz przybyłych gości. Wśród zaproszonych gości znaleźli się Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski, Przewodnicząca Rady Powiatu Renata Tomaszewska, Przewodniczący Rady Miejskiej Łukasz Zaranek, Prezes PZERII „Rofama” Teresa Czarnecka, Prezes PZERII Koła Ryczywół Henryka Ziemska, były Przewodniczący Rady Powiatu Gustaw Wańkowicz oraz Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Ewelina Kowalska. Po przywitaniu na wszystkich czekała niezwykła niespodzianka – mini koncert lokalnego zespołu ARH +, który w kilku piosenkach wprowadził słuchaczy w karnawałowy nastrój wykonując zarówno covery znanych utworów jak i własne autorskie kompozycje. Po tej wspaniałej części artystycznej, pani Przewodnicząca Czesia Sołtysiak poprosiła zaproszonych gości o zabranie głosu. Wszyscy życzyli członkom oddziału udanej zabawy, szczęśliwego nowego roku oraz przede wszystkim niezliczonej ilości zdrowia i sił. Następnie do tańca porwał wszystkich stojący za konsoletą Ireneusz Mazurek, który zaserwował przebojową muzykę w takt której seniorzy bawili się do północy.


To może Cię także zainteresować:
Kilkumilionowa inwestycja drogowa oddana do użytku
Wypadek na przejeździe kolejowym
Pożar prasy rolniczej w miejscowości Kaziopole

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: rogozno.pl | fot. KA

Komentarze