Dzień Kobiet w Kole Emerytów i Rencistów w Ryczywole

19.03.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#kobieta   #dzień kobiet   #emeryt   #rencista   #ryczywół   

W sobotę 16 marca z zaproszenia Zarządu Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów skorzystało blisko sto osób. Okazją do miłego spotkania był Dzień Kobiet.

 

Przy elegancko nakrytym stole, pysznych wypiekach i dobrej kawie, zasiedli członkowie koła z całej gminy, zaproszeni emeryci i renciści z gmin sąsiednich, jak również Wójt Gminy Ryczywół Henryk Szrama, Radna Rady Powiatu Obornickiego Anna Nowicka, Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Elżbieta Gawrońska oraz właścicielka Studia Zdrowia i Urody Alex Alicja Jopp. Licznie zgormadzonych gości powitała nowa prezes ryczywolskiego koła pani Henryka Ziemska. Życząc wszystkim paniom jak najlepiej, przypomniała historię Dnia Kobiet poczynając od 1910 roku. Każdej pani podarowano słodkie czekoladki, odśpiewano „Sto lat”, wzniesiono symboliczną lampkę szampana. Dalej głos zabrał włodarz Ryczywołu, który życzył wszystkim zebranym przede wszystkim zdrowia, niesłabnącej energii i dobrego nastroju na co dzień. Następnie życzenia dla kobiet, jak również dla mężczyzn z okazji ich święta przypadającego na dzień 10 marca, złożyła radna powiatowa Anna Nowicka. Pogratulowała również pani Ziemskiej objęcia stanowiska prezesa tak znaczącej w środowisku lokalnym organizacji, jak również zaprosiła do wspólnego przeżywania kolejnej rocznicy śmierci Świętego Jana Pawła II. W następnej części spotkania panie i panowie wysłuchali prelekcji wygłoszonej przez właścicielkę i pracownice Studia Zdrowia i Urody Alex. Profesjonalistki w tej dziedzinie przekazały wiele cennych uwag dotyczących pielęgnacji skóry, niezbędnych zabiegów kosmetycznych poprawiających wygląd i wpływających na lepsze samopoczucie w każdym wieku. Były też konkursy, wygrywano nagrody, bawiono się przez naukę.

Sobotnie popołudnie okazało się bardzo sympatyczne, ponieważ połączono przyjemne z pożytecznym. Nowy zarząd koła ma w zanadrzu kolejne pomysły, które będą realizowane i o których na pewno usłyszą mieszkańcy gminy Ryczywół.

To może Cię także zainteresować:
Muzyczny Wieczór Walentynkowy w Ryczywole
Koncert Golec uOrkiestra w Ryczywole
W Ryczywole padł kolejny rekord!

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: ryczywol.pl / Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koło w Ryczywole / foto: ryczywol.pl

Komentarze