Dzień Seniora ryczywolskiego Koła PZERiI

14.11.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#senior   #ryczywół   

9 listopada 2019 roku w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Ryczywole emeryci i renciści należący do koła terenowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów uczestniczyli w uroczystości z okazji Dnia Seniora. W imieniu członków koła przewodnicząca Pani Henryka Ziemska, zaprosiła na to spotkanie Wójta Gminy Ryczywół pana Henryka Szramę z małżonką, Przewodniczącą Rady Powiatu w Obornikach panią Renatę Tomaszewską z mężem, Zarząd Rejonowy PZERiI w Rogoźnie i Wójta minionych kadencji Pana Jerzego Gacka z małżonką.

 

Ważnym i niezwykle przyjemnym akcentem było wyróżnienie pani Marii Szudrowicz i pani Bożeny Schubert tytułem Honorowego Seniora 2019 roku. Za szczególne zasługi dla związku Zarząd Główny PZERiI w Warszawie przyznał złotą odznakę honorową czterem osobom: Wiesławie Figiel, Sewerynie Woźniak, Lidii Grabus i Janowi Polcynowi. Kolejnym miłym momentem było złożenie życzeń, wręczenie kwiatów i wspólne odśpiewanie "Sto lat" pani Czesławie Sołtysiak, przewodniczącej Rejonowego PZERiI w Rogoźnie, która w tym roku obchodziła 20-lecie pracy na rzecz wspomnianej organizacji. 

W miłej i radosnej atmosferze zabawa trwała do późnych godzin wieczornych, przy oprawie muzycznej przygotowanej przez Wodzireja Krzysztofa Piechowiaka.


To może Cię także zainteresować:
Rewelacyjny Finał WOŚP w Ryczywole
Nowe piłkochwyty na boisku w Lipie i Ryczywole
Tragiczny wypadek w Ludomach. Ciężarówka uderzyła w drzewo

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: ryczywol.pl / foto: ryczywol.pl

Komentarze