Groźne zderzenie motocyklisty z osobówką

06.11.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #straż   #wypadek   #auto   #motocykl   #ryczywół   

5 listopada br. w godzinach popołudniowych na drodze powiatowej między miejscowościami Gorzewo i Ryczywół doszło do poważnego zdarzenia z udziałem motocyklisty i pojazdu osobowego. Kierujący jednośladem z poważnymi obrażeniami ciała śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do szpitala.

 

Do zdarzenia doszło 5 listopada br. około godziny 12:40 na drodze powiatowej nr 1352P pomiędzy Gorzewem a Ryczywołem. Według wstępnych ustaleń Policji 35-letni mieszkaniec powiatu szamotulskiego kierując motocyklem marki Honda jadąc w stronę miejscowości Gorzewo na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwka osobowym Nissanem. W wyniku zdarzenia motocyklista z poważnymi urazami został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

26-letni kierowca osobówki w chwili zdarzenia był trzeźwy. Zarówno on jak i podróżująca w samochodzie 39-letnia kobieta i dwójka dzieci w wieku 2,5 roku nie odnieśli obrażeń ciała.

Niewykluczone, iż do zdarzenia mogła przyczynić się nadmierna prędkość motocyklisty jak również oślepiające słońce. Przyczyny i okoliczności zdarzenia będą przedmiotem prowadzonego postępowania.

Policja apeluje o rozważną i ostrożną jazdę.

 

To może Cię także zainteresować:
Wkrótce otwarcie hali widowiskowo-sportowej w Ryczywole
Pracowity dzień obornickich strażaków
Nowy radiowóz dla obornickich policjantów

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: oborniki.policja.gov.pl / (PWi) | foto: oborniki.policja.gov.pl

Komentarze