Jubileusz PGKiM

19.05.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#jubileusz   #statuetka   #oborniki   

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Obornikach świętowało 25-lecie istnienia. Z tej okazji prezes Slawomir Haraj zaprosił swych pracowników (obecnych i dawnych) władze gminne i powiatowe oraz przedstawicieli instytucji i firm współpracujących ze spółką do Sołtysówki w Żernikach.

 

Okolicznościowymi statuetkami za wkład i rozwój spółki uhonorowani zostali burmistrz Tomasz Szrama, byli prezesi spółki oraz pracownicy z 25 letnim stażem. 

Jak podkreśla prezes Haraj – Przedsiębiorstwo ma bogatą historię i duże doświadczenie w swojej branży. Jako Spółka stawia sobie za zadanie dążenie do stworzenia jak najbardziej nowoczesnego zakładu o dobrych tradycjach, który stale będzie się rozwijał i inwestował w inne dziedziny działalności związane ze specyfiką firmy. 

- Spółka do dziś stale jest obecna na rynku obornickim, a głównym celem działania było i jest dążenie do zaspokojenia potrzeb mieszkańców poprzez świadczenie usług na najwyższym poziomie – dodaje.


To może Cię także zainteresować:
Ortografia im nie straszna!
OSP Dąbrówka Leśna będzie miała nowy wóz
Wyróżnienie dla Gminy Oborniki

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: oborniki.pl | foto: oborniki.pl

Komentarze