Jubileuszowe spotkanie w Nininie

17.07.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #jubileusz   #ryczywół   

Na dzień 15. lipca 2017 r. zaplanowano uroczyste obchody pięknego jubileuszu – w tym roku właśnie przypada 90 rocznica utworzenia Ochotniczej Straży Pożarnej w Nininie.

 

O godz. 14.00 gospodarze obchodów i zaproszeni goście uczestniczyli w mszy św., a po jej zakończeniu udali się do Ninina. Tam wszystkie delegacje zgromadziły się na płycie obok remizy. Wśród zaproszonych gości zobaczyć można było p. K. Paszyka, posła RP, p. R. Gembiak-Binkiewicz, Wójta Gminy Ryczywół, p. J. Gacka, byłego Wójta Gminy Ryczywół oraz przedstawicieli Powiatowej Straży Pożarnej i władz Ochotniczej Straży Pożarnej. Podczas uroczystości wyróżniono członków OSP Ninino za ich wieloletnią służbę, ofiarność i zaangażowanie. Goście w swych przemówieniach zgodnie podkreślali wielką rolę Ochotniczej Straży Pożarnej w życiu każdej wiejskiej społeczności. Nie brakowało słów uznania i gratulacji. Po części oficjalnej, której przyglądali się i przysłuchiwali mieszkańcy Ninina, nagradzając swych strażaków brawami, wszyscy udali się na tradycyjny poczęstunek przygotowany przez gościnnych organizatorów.

 

To może Cię także zainteresować:
Wkrótce otwarcie hali widowiskowo-sportowej w Ryczywole
Pracowity dzień obornickich strażaków
Kolejny rekord WOŚP pobity!

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: ryczywol.pl

Komentarze