Kolejny sportowy sukces zawodników Obornickiego Klubu Karate

17.10.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #karate   #oborniki   

Przez trzy dni od 13 do 15 października w Bielsko-Białej ponad 1300 zawodników ze 160 klubów z 29 państw rywalizowało podczas największej w Polsce imprezie sportowej karate Polish Open Karate WKF. Wśród nich znalazła się trójka zawodników z Obornickiego Klubu Karate, która spisała się wręcz znakomicie.

 

Swój wysoki poziom sportowy po raz kolejny potwierdziła Kamila Bracikowska zdobywając złoty medal w konkurencji kata indywidualnego młodzieżowców i brązowy w kategorii seniorów, również brązowy medal w tej samej konkurencji lecz kategorii masters wywalczył Arkadiusz Mańkowski. Natomiast w konkurencji kumite indywidualnego seniorek trzecie miejsce zdobyła Aleksandra Wieczorek w kat. – 61 kg.

Są to niezwykle wysokie osiągnięcia sportowe zważywszy na to, iż w zawodach brała udział cała kadra Polski oraz wielu zawodników z innych reprezentacji narodowych.

 

 

To może Cię także zainteresować:
Wkrótce otwarcie hali widowiskowo-sportowej w Ryczywole
Międzyszkolny Przegląd Twórczości ks. Twardowskiego
Już wkrótce nowa przychodnia w Popówku

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: oborniki.pl | foto: pixabay.com

Komentarze