Kolizja w Rożnowie

27.08.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #policja   #kolizja   #rożnowo   #oborniki   

W dniu 27.08.2020 r. o godz.7:17 do SK KP PSP w Obornikach wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów ciężarowych oraz jednej osobie poszkodowanej.

 

Po dojeździe na miejsce zdarzenia KDR stwierdził, że na jezdni DK11 na pasie w kierunku Poznania znajduje się jeden samochód ciężarowy, drugi samochód ciężarowy znajduje się w zatoczce przystanku autobusowego. Podróżujący znajdowali się poza pojazdami. Zabezpieczono miejsce zdarzenia, udzielono kpp osobie poszkodowanej, odłączono akumulatory, kierowano ruchem drogowym oraz usunięto uszkodzone elementy pojazdów z jezdni. Następnie działania JOP polegały na usunięciu z jezdni plamy płynów eksploatacyjnych oraz przekazaniu poszkodowanego przybyłemu na miejsce ZRM.

Po przebadaniu przez ZRM poszkodowany pozostał na miejscu zdarzenia. 

Samochód ciężarowy został usunięty z jezdni przez przybyły na miejsce zdarzenia holownik.


To może Cię także zainteresować:
Silny wiatr w powiecie obornickim
Samoobsługowa stacja naprawy rowerów przed Starostwem
Podpisano umowę na budowę pochylni przy UG w Ryczywole

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPPSP w Obornikach / Sporządził: st.sekc. Adam Siejak Zdjęcia: asp.sztab. Maciej Krasowski

Komentarze