Nauczycielki ZSS Kowanówko z nagrodami Ministra

02.11.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#nauczyciel   #nagroda   #szkoła   #oborniki   

W czwartek, 26 października Wicewojewoda Wielkopolski Marlena Maląg i Wielkopolski Kurator Oświaty Elżbieta Leszczyńska wręczyły wielkopolskim nauczycielom nagrody Ministra Edukacji Narodowej i nagrody Wielkopolskiego Kuratora Oświaty. Uroczystość odbyła się w Sali Czerwonej Pałacu Działyńskich w Poznaniu.

 

W uznaniu szczególnych zasług w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej nagrodę Ministra Edukacji Narodowej otrzymało 25 nauczycieli z wielkopolskich szkół i placówek, w tym dwie nauczycielki, pracujące w Zespole Szkół Specjalnych w Kowanówku, Zyta Czechowska i Jolanta Majkowska. Natomiast w roku 2017 Wielkopolski Kurator Oświaty przyznał 89 nagród nauczycielom za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej i taką nagrodę odebrała Monika Bąkowska nauczycielka tej samej szkoły.

Uroczystość uświetnił występ artystyczny Chóru „Kopernik” III Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu pod dyrekcją Henryki Iglewskiej-Mocek.

 

To może Cię także zainteresować:
Międzyszkolny Przegląd Twórczości ks. Twardowskiego
Już wkrótce nowa przychodnia w Popówku
XLVI Sesja Rady Miejskiej Oborniki

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: oborniki.pl | foto: oborniki.pl

Komentarze