Nietrzeźwy kierowca sam się wyeliminował z ruchu

08.02.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #wypadek   #kierowca   #alkohol   #oborniki   

Uderzeniem w drzewo zakończyła się jazda samochodem nietrzeźwego 24-latka. Mężczyzna miał ponad 1 promil alkoholu w organizmie. Teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem.

 

Pomimo wielu tragedii rozgrywających się na drodze i apeli o ostrożną i trzeźwą jazdę nadal zdarzają się kierowcy, którzy swoją jazdę samochodem poprzedzają piciem alkoholu. 

7 lutego br. około godziny 6.25 pomiędzy miejscowościami Świerkówki a Maniewem doszło do zdarzenia drogowego. Według wstępnych ustaleń Policji wynika, iż 24-letni mieszkaniec gminy Ryczywół kierował samochodem marki Volvo mając ponad 1 promil alkoholu w organizmie nie zachował należytej ostrożności, wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. 

W wyniku zdarzenia kierowca został przetransportowany karetką pogotowia do szpitala w Obornikach. 

Osoby decydujące się na kierowanie pojazdem po alkoholu wykazują się brakiem rozsądku i lekkomyślnością. Pijany kierowca to poważne zagrożenie dla zdrowia i życia, nie tylko własnego ale też innych użytkowników dróg. Obornicka Policja apeluje o trzeźwą jazdę zgodną z obowiązującymi przepisami i dostosowaną do panujących warunków drogowych.


To może Cię także zainteresować:
I Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Starosty Obornickiego
Starosta i Wicestarosta wyróżnieni Medalem WZPR
Przebudowa drogi Oborniki-Uścikowo zmierza ku końcowi

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPP Oborniki

Komentarze