Nowy Dowódca Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej PSP u Obornikach

14.11.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #dowódca   #oborniki   

W dniu 5 listopada 2019 r. miała miejsce szczególna uroczystość. Podczas uroczystej zmiany służby Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Obornikach kpt. Krzysztof Pertman wręczył decyzję personalną w sprawie mianowania na stanowisko Dowódcy Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej z dniem 1 listopada 2019 r. st. kpt. Leszkowi Walczakowi. Funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni tutejszej Komendy życzą samych sukcesów oraz powodzenia.

 

St. kpt. Leszek Walczak ukończył studia inżynierskie i magisterskie w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie na Wydziale Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego. Służbę zawodową rozpoczął po zakończeniu Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu w 2004 r. w JRG nr 6 w Komendzie Miejskiej PSP w Poznaniu. W 2013 r. ukończył studia podyplomowe na kierunku Zapobieganie Pożarom i Awariom a w 2017 r. na kierunku Bezpieczeństwo Energetyki Jądrowej w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. W kolejnych latach służby pracował w Wydziale operacyjnym w Komendzie Miejskiej PSP w Poznaniu, a następnie w Wydziale: technicznym, kotrolno - rozpoznawczym, operacyjnym i Ośrodku Szkolenia Komendy Wojewódzkiej PSP w Poznaniu.


To może Cię także zainteresować:
Dzień Babci i Dziadka w PZERiI
Spotkanie noworoczne Cechu Rzemiosł Różnych
Bez uprawnień, z narkotykami - zatrzymany kierowca oraz pasażer

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KP PSP w Obornikach / Opracował: st.str. Łukasz Bednarek / Zdjęcia: sekc. Cezary Doręda

Komentarze