Obornicki Klub Senior + coraz bliżej

03.11.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#senior   #oborniki   

Kolejny punkt na mapie działań kierowanych do seniorów już wkrótce rozpocznie swą działalność. We wtorek, 31 października odbył się odbiór pomieszczeń po adaptacji na klub Senior+.

 

Dzięki umowie pomiędzy Burmistrzem Obornik Tomaszem Szramą, a proboszczem parafii farnej w należącej do niej sali utworzony zostanie klub, a oborniccy seniorzy zyskają nowe miejsce spotkań i integracji, w którym będą mogli wymieniać się doświadczeniami i spędzać czas wolny.

W odbiorze uczestniczyli: inicjator projektu, przewodniczący ORS Eugeniusz Kierstan, Burmistrz Obornik Tomasz Szrama, zarządca terenu ks. proboszcz Józef Kamzol, inspektor nadzoru, wykonawca i urzędnicy. Aktualnie trwają prace przygotowawcze do uruchomienia klubu.

- Bardzo chciałbym aby Oborniki były miejscem, w którym zarówno władze, przedsiębiorcy, jak i mieszkańcy uwzględniają różnorodność osób starszych, przeciwdziałają wykluczeniu i promują wnoszony przez seniorów wkład do wszystkich dziedzin życia. Mam nadzieję, że powstanie klubu to kolejny krok właśnie w tym kierunku – podkreślał burmistrz.

 

To może Cię także zainteresować:
Międzyszkolny Przegląd Twórczości ks. Twardowskiego
Już wkrótce nowa przychodnia w Popówku
XLVI Sesja Rady Miejskiej Oborniki

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: oborniki.pl | foto: oborniki.pl

Komentarze