Odprawa roczna obornickich policjantów

25.01.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #odprawa   #podsumowanie   #oborniki   

20 stycznia br. w sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Obornikach odbyła się odprawa roczna podsumowująca stan bezpieczeństwa na terenie powiatu obornickiego oraz efekty pracy funkcjonariuszy w minionym roku. Określono również priorytety działań policjantów na bieżący rok. W uroczystościach uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Konrad Chmielewski.

 

W poniedziałek 20 stycznia br. w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Obornikach odbyła się odprawa roczna z udziałem Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Konrada Chmielewskiego. 

W spotkaniu poza policjantami i pracownikami cywilnymi obornickiej Policji uczestniczyli także zaproszeni goście: Starosta Obornicki Zofia Kotecka, Wicestarosta Waldemar Cyranek, Zastępca Burmistrza Obornik Piotr Woszczyk, Wójt Gminy Ryczywół Henryk Szrama, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Obornikach kpt. mgr inż. Krzysztof Pertman, Nadleśniczy Nadleśnictwa Oborniki Jacek Szczepanik. 

Jako pierwszy głos zabrał Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Obornikach podinsp. Waldemar Dobrychłop, który omówił osiągnięte wskaźniki dot. przestępczości na terenie powiatu obornickiego. Następnie głos zabrał Komendant Powiatowy Policji w Obornikach insp. Wojciech Spychała, który przedstawił wyniki osiągnięte przez Komendę Powiatową Policji w Obornikach w 2019 roku w zakresie prewencji i ruchu drogowego. W swoim wystąpieniu szef obornickich policjantów wskazał także plany na rok bieżący. 

Podczas podsumowania tegorocznej odprawy przedstawiciel Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu insp. Konrad Chmielewski podziękował wszystkim służbom i instytucjom współpracującym z Policją oraz funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym za zaangażowanie i wysiłek, jaki włożyli w pracę w 2019 roku. Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu w swoim wystąpieniu wskazał obszary jakie powinny stanowić priorytet w pracy obornickiej jednostki w 2020 roku. 

Zaproszeni goście w swoich przemówieniach podziękowali policjantom za pracę a także złożyli życzenia dalszej owocnej współpracy.


To może Cię także zainteresować:
Przebudowano schody przy SP2 w Obornikach
Ogródki działkowe dofinansowane
"Narkotyki i dopalacze zabijają"

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPP Oborniki

Komentarze