Ortografia im nie straszna!

30.05.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#szkoła   #uczeń   #konkurs   #ortografia   #różnowo   #oborniki   

24 maja, po raz ósmy odbył się w Rożnowie Powiatowy Konkurs Ortograficzny. Adresowany był do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalistów. Honorowy patronat objęła Biblioteka Miejska w Obornikach.

 

Pierwsze miejsce w kategorii szkoły podstawowej zdobył Michał Łatka ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Rogoźnie. Druga była Wiktoria Kwiatkowska z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Rożnowie, a trzecia Wiktoria Boniak z Chrustowa. Wśród gimnazjalistów najlepsza okazała się Hanna Mazurek z Gimnazjum Prywatnego w Obornikach, drugie miejsce zajęła uczennica gimnazjum z SP nr 4 w Obornikach – Emilia Wojciechowska , a trzecie miejsce gimnazjalistka, Olga Rozynek ze szkoły Podstawowej w Ryczywole. 

Nad przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie: Małgorzata Dobra i Magdalena Krzyżaniak. Nagrody dla zwycięzców w dwóch kategoriach ufundował Ludowy Bank Spółdzielczy w Obornikach, dzięki przychylności Zarządu i Prezesa Macieja Kłosowskiego. 

Konkurs nie mógłby się odbyć bez życzliwości Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Rożnowie, Doroty Stypuły oraz finansowemu wsparciu Jarosława Thiema i Dariusza Flajszera oraz upominkom ufundowanym przez stowarzyszenie LGD Kraina Trzech Rzek w Obornikach i Biuro Promocji Urzędu Miejskiego. 

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim sponsorom, którzy pomogli w organizacji i przeprowadzeniu tego konkursu.


To może Cię także zainteresować:
Przebudowano schody przy SP2 w Obornikach
Ogródki działkowe dofinansowane
"Narkotyki i dopalacze zabijają"

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: oborniki.pl

Komentarze