Podpisano umowę na budowę pochylni przy UG w Ryczywole

19.10.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#urząd gminy   #inwestycja   #budowa   #niepełnosprawny   #ryczywół   

W dniu 16 października br. Wójt Gminy Henryk Szrama wraz ze Skarbnikiem Gminy Agnieszką Kostyk podpisali umowy dot. realizacji inwestycji pn. „Budowa pochylni wraz z dostosowaniem budynku Urzędu Gminy w Ryczywole do potrzeb osób niepełnosprawnych” w zakresie cz. 1 i 2 zadania.

 

Na realizację inwestycji Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przyznał Gminie Ryczywół dofinansowanie w wysokości 42 373,36 zł w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III”. Projekt dotyczy budowy pochylni przy budynku Urzędu Gminy w Ryczywole, a także prac wewnątrz, obejmujących przebudowę toalety oraz wymianę wykładziny na parterze budynku, w celu jego dostosowania do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wykonawcą prac wyłonionym w drodze zapytania ofertowego będzie Firma Ogólnobudowlana Maciej Olech. 

Zakończenie zadania planowane jest do dnia 16 grudnia br. 

Całkowita wartość inwestycji wynosi 173 774,09 zł.


Logo Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Na białym tle czerwony tulipan.

To może Cię także zainteresować:
Przebudowa drogi Oborniki-Uścikowo zmierza ku końcowi
Budowa pochylni przy Urzędzie Gminy w Ryczywole
Zakończono prace w Objezierzu

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: ryczywol.pl

Komentarze