Podpisano umowę na rewitalizację "nowej plaży"

27.03.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#umowa   #rewitalizacja   #plaża   #rogoźno   

W miniony piątek 22 marca 2019 r. Burmistrz Rogoźna, Roman Szuberski w asyście Skarbnik Gminy, Marii Kachlickiej, podpisał umowę z wykonawcą prac, firmą BIMEX Sp. z o.o., Sp. K.

 

Przedmiotem parafowanej umowy jest „Wykonanie obiektu małej architektury – zagospodarowanie terenu plaży w Rogoźnie przy ul. Za Jeziorem”. W ramach przeprowadzonych prac powstanie plac zabaw dla dzieci, zewnętrzna siłownia, boisko do siatkówki plażowej, oprócz tego zostanie nawieziony nowy piasek na plażę i powstanie nowy chodnik prowadzący do plaży. Swoje miejsce znajdą się też nowe ławki i parasole z trzciny. 

Gmina Rogoźno pozyskała na ten cel środki zewnętrzne w kwocie 93.704,00 zł w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020. 

Całość inwestycji ma zamknąć się w kwocie 299.081,71 zł. Zakończenie prac budowlanych zaplanowano na koniec maja 2019 roku.


To może Cię także zainteresować:
Tragiczny wypadek samochodu ciężarowego w Garbatce
Pół wieku razem...
Zatrzymany za posiadanie i handel narkotykami

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: rogozno.pl | foto: rogozno.pl

Komentarze