Policjanci poszukują osoby z portretu pamięciowego

05.07.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #poszukiwana   #pieniądze   #kradzież   #oborniki   

Komenda Powiatowa Policji w Obornikach prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży pieniędzy na szkodę seniorki z Obornik. Policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają kobietę ze zdjęcia lub posiadają informacje na jej temat.

 

6 czerwca br. w Obornikach na ul. Młyńskiej do drzwi mieszkania oborniczanki zapukała kobieta w wieku ok. 32 lat. W trakcie swojego pobytu poprosiła starszą panią o wymianę pieniędzy na drobniejsze. Gdy zauważyła gdzie pieniądze są przechowywane zaproponowała renowację starych fotografii prosząc tym razem o przyniesienie zdjęć. Kiedy seniorka zaczęła ich szukać kobieta wykorzystując jej nieuwagę dokonała kradzieży pieniędzy.

Na podstawie rysopisu podanego przez pokrzywdzoną został sporządzony portret pamięciowy. Kobieta miała około 32 lata, 175 cm wzrostu, krępą sylwetkę ciała, bladą cerę, twarz owalną, wysokie i szerokie czoło, oczy piwne, włosy długie koloru ciemny blond zaczesane w kucyk, brwi łukowate, średniej długości i średniej grubości koloru ciemny blond. W dniu zdarzenia ubrana była w popielato-niebieski sweter bawełniany oraz ciemne spodnie. Na rękach trzymała małego psa koloru białego.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo - Śledczego proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają na prezentowanym zdjęciu kobietę lub mają jakiekolwiek informacje na jej temat.

Na wszelkie informacje od Państwa czekamy przez całą dobę przy ul. Piłsudskiego 54 w Obornikach. Można także zgłosić się do najbliższej jednostki Policji lub przekazać informacje na nr tel. 61 29 75 276, 61 29 75 271, 61 29 75 272 bądź na numer alarmowy 997 lub 112.

Informacje można także przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: rzecznik.oborniki@po.policja.gov.pl

 

To może Cię także zainteresować:
Międzyszkolny Przegląd Twórczości ks. Twardowskiego
Już wkrótce nowa przychodnia w Popówku
XLVI Sesja Rady Miejskiej Oborniki

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: oborniki.policja.gov.pl | foro: oborniki.policja.gov.pl

Komentarze