Poszukiwanie świadkowie wypadku w Ocieszynie

05.08.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #wypadek   #świadek   #oborniki   

Policja poszukujemy świadków wypadku drogowego, do którego doszło 16 lipca 2020 około godz. 21:00 przed wiaduktem w miejscowości Ocieszyn na drodze krajowej nr 11. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu zdarzenia, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Obornikach.

 

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Obornikach poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 16 lipca 2020 około godz. 21:00 przed wiaduktem w miejscowości Ocieszyn gmina Oborniki, w którym kierująca pojazdem marki Mazda zderzyła się czołowo z kierującą samochodem marki BMW. W wyniku zdarzenia jego uczestnicy doznali obrażeń ciała. 

Osoby, które były świadkami tego wypadku, zarejestrowali zdarzenie przy użyciu kamer samochodowych i mają wiedzę na temat jego przebiegu proszone są o niezwłoczny kontakt z Komendą Powiatowa Policji w Obornikach pod numerem: 61 29 7 5 200 lub najbliższą jednostką Policji.To może Cię także zainteresować:
Samoobsługowa stacja naprawy rowerów przed Starostwem
Doskonała forma obornickich karateków
Uczennice z Powiatu Obornickiego ze stypendium

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPP w Obornikach / mł. asp. Paweł Witzberg fot. OSP Ocieszyn

Komentarze