Potrzebna pomoc dla pogorzelców z Urbania

02.11.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#pożar   #pogorzelcy   #pomoc   #oborniki   

Płomienie zniszczyły mieszkanie rodziny z Urbania, która w jednej chwili straciła dach nad głową i cały dobytek. Przyczyną pożaru było najprawdopodobniej zwarcie instalacji.

 

W obliczu tej tragedii nie zostali pozostawieni sami. Natychmiast Gmina zorganizowała pomoc. Udostępniono im mieszkanie zastępcze w Uścikowie, postawiono też kontener śmieciowy. Miejsce odwiedzili pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej, oszacowano wstępnie straty i rozpoczęto przygotowanie pomocy dla pogorzelców.

Zwracamy się z apelem o udzielenie pomocy dla tej, sześcioosobowej rodziny. Poszkodowani będą musieli położyć nową instalacje elektryczną, tynki, sufity i zamontować okna. Dlatego gorąco apelujemy i prosimy wszystkich, którzy chcą i mają możliwość przyjścia z pomocą poszkodowanym w formie rzeczowej i finansowej, aby nie pozostali obojętni na los ludzi dotkniętych nieszczęściem.

Za wszelkie wsparcie udzielone w każdej formie, a w szczególności w postaci:

– mebli, łóżek polowych, pościeli, ręczników, kołder, poduszek, ubrań i środków czystości

– materiałów budowlanych, tj. zaprawa gipsowa, farba, kable, gniazdka, płyta nida gips itp. w imieniu osób oczekujących na pomoc, z góry bardzo serdecznie dziękuję.

Prosimy o kontakt telefoniczny w tej sprawie z Darią Włodarczyk tel. 663-914-451

 

To może Cię także zainteresować:
Międzyszkolny Przegląd Twórczości ks. Twardowskiego
Już wkrótce nowa przychodnia w Popówku
XLVI Sesja Rady Miejskiej Oborniki

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: oborniki.pl | foto: oborniki.pl

Komentarze