Pożar poddasza w Sycyniu

13.07.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #pożar   #budynek   #oborniki   

10 lipca 2017 r. do SK KP PSP w Obornikach wpłynęło zgłoszenie o pożarze dachu w budynku piętrowym w miejscowości Sycyn.

 

Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu KDR stwierdził, że w wyniku uderzenia piorunem doszło do zwarcia instalacji elektrycznej wskutek czego zapaliły się leżące deski na poddaszu. Mieszkańcy opuścili budynek przed przybyciem straży pożarnej. Właściciel podjął próbę ugaszenia pożaru przy użyciu węża ogrodowego.

Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu jednego prądu wody w natarciu, oddymianiu poddasza, pomocy energetyce przy odłączeniu głównego zasilania na słupie przy użyciu SHD-23 oraz pracach rozbiórkowych.

 

To może Cię także zainteresować:
Międzyszkolny Przegląd Twórczości ks. Twardowskiego
Już wkrótce nowa przychodnia w Popówku
XLVI Sesja Rady Miejskiej Oborniki

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: kppsp-oborniki.pl / Opracował: mł. asp. Piotr Królak| foto: kppsp-oborniki.pl / JRG

Komentarze