Pożegnanie maturzystów obornickiego ogólniaka

08.06.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#szkoła   #uczeń   #absolwent   #pożegnanie   #oborniki   

W miniony czwartek w Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Wyspiańskiego w Obornikach odbyło się pożegnanie tegorocznych maturzystów.

 

Zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym, podczas uroczystości zachowano szczególne środki ostrożności. Dla każdej z klas spotkanie odbywało się o innej godzinie, aby nie gromadzić w szkole zbyt dużej liczby uczniów. Absolwenci odbierali świadectwa pojedynczo z zachowaniem odstępów, z maseczkami na twarzy. 

W pożegnaniu maturzystów wzięli udział Starosta Zofia Kotecka, Wicestarosta Waldemar Cyranek, który był także wychowawcą jednej z klas, oraz Naczelnik Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego Paweł Drewicz.

W trakcie uroczystości Starosta Zofia Kotecka wręczyła uczniowi z najwyższą średnią ocen – Dawidowi Górnemu – Nagrodę Starosty Obornickiego.


To może Cię także zainteresować:
Zatrzymano sprawcę kradzieży z włamaniem do samochodu
Dzienny Dom Opieki Medycznej powstanie w Obornikach
Tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty w Ocieszynie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiatobornicki.pl

Komentarze