Prace w żłobku zakończone

31.12.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#żłobek   #dzieci   #remont   #inwestycja   #oborniki   

W obornickim Żłobku Miejskim zakończyła się przebudowa, dostosowująca budynek do aktualnych wymogów ochrony przeciwpożarowej i bezpieczeństwa pożarowego.

 

W budynku pojawiły się między innymi liczne, specjalistyczne urządzenia i instalacje zabezpieczające w razie pożaru i koniecznej ewakuacji, w tym drzwi przeciwpożarowe i systemy oddymiania. Obudowana została klatka schodowa, wymieniono drzwi, okna i luksfery na systemy spełniające rygorystyczne warunki ochrony przeciwpożarowej. 

Wykonawcą inwestycji na kwotę prawie 281 tys. zł była firma FORMATIC Sp. z o.o. z Lusowa. W obiorze uczestniczyli pracownicy urzędu, Burmistrz Obornik Tomasz Szrama i radna Rady Miejskiej w Obornikach Aleksandra Kulupa.


To może Cię także zainteresować:
Trwa remont ulicy Szkolnej
Wznowiono prace przy kolejnej inwestycji
Rusza Fyrtel Rzemieślniczy

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: oborniki.pl

Komentarze