Pracowita niedziela w KP PSP Oborniki

17.07.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #wypadek   #oborniki   

16 Lipca br. zastępy JRG zostały zadysponowana pięciokrotnie. Do jednego ze zdarzeń doszło na ulicy Mikołaja Kopernika gdzie pomagano ZRM w zniesieniu osoby poszkodowanej do karetki następnie SHD udało się na ulicę Armii Krajowej w Obornikach gdzie strażacy ratowali zagrożone życie ptaka będącego pod ochroną. O godzinie 12:07 cała obsada osobowa JRG oraz OSP Kiszewo udała się na pożar nieużytków rolnych pomiędzy Stobnicą a Kiszewem.

 

W tym dniu strażacy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Obornikach brali udział jeszcze w dwóch zdarzeniach drogowych w których na szczęście nie było osób poszkodowanych. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojazdach, sorpcji płynów eksploatacyjnych i usunięciu pojazdów z jezdni.

 

To może Cię także zainteresować:
Już wkrótce ruszy termomodernizacja
Meksyk w OOK
Już wkrótce nowa przychodnia w Popówku

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: kppsp-oborniki.pl / Sporządził: asp. Adrian Brose Zdjęcia KP PSP Oborniki

Komentarze