Przebudowano schody przy SP2 w Obornikach

23.02.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#szkoła   #schody   #przebudowa   #inwestycja   #oborniki   

Schody od ulicy ks. Szymańskiego do Szkoły Podstawowej nr 2 przestały być zagrożeniem. Po przebudowie wykonanej przez firmę Anmak z Rogoźna są nie tylko bezpieczniejsze, ale i wyglądają estetycznie. Już za chwilę pojawią się przy nich nowe barierki i zdemontowana zostanie stara, niefunkcjonalna brama.

 

Jakość wykonanej inwestycji, której łączny koszt wyniesie ponad 30 tys. zł oceniali osobiście Sekretarz Gminy Oborniki Krzysztof Nowacki, wraz z kierownikiem wydziału inwestycji oraz radnymi Jarosławem Paulusem i Henrykiem Brodniewiczem. Panowie ci są bowiem nie tylko radnymi, ale i pedagogami – stąd kwestie bezpieczeństwa wokół szkół to dla nich sprawy priorytetowe. 

W odbiorze uczestniczyła również dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 Aldona Święcichowska, która nie kryła zadowolenia ze zrealizowanej inwestycji.


To może Cię także zainteresować:
Zatrzymano sprawcę kradzieży z włamaniem do samochodu
Dzienny Dom Opieki Medycznej powstanie w Obornikach
Tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty w Ocieszynie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: oborniki.pl

Komentarze