Rozegrano zawody spławikowo-gruntowe

16.10.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #zawody   #wędkarz   #ryba   #oborniki   

24 września wędkarze z Obornickiego Koła nr 32 spotkali się nad Wartą, rozgrywając zawody spławikowo -gruntowe o jesienny Puchar Koła.

 

Rywalizacja wędkarzy w tym roku była wsparta przez LGR ,,7 RYB”, która ufundowała 4 puchary i poczęstunek dla uczestników konkursów. W kategorii młodzieży natomiast fundatorem upominków oraz pucharu był kol. Marek Colombo właściciel sklepu MEDUZA.

Nowością w tych zawodach było rozegranie konkursu rzutowego do tarczy o śr.75 cm z odległości 10 m. Najlepszym w tej konkurencji okazał się kol. Piotr Kołodziejczyk trafiając 5 na 5 rzutów.

Konkurs wędkarski nie dla wszystkich był udany. Wysoki stan wody utrudniał łowienie, gdyż ryby brały głównie w nurcie rzeki.

 

1m. Jarosław Nowicki – 3,780 g

2m. Więczkowski Michał – 3070 g

3m. Miszczak Dawid -2660 g

4m. Węcka Roman -1720 g

5m. Bukowski Szymon -1500 g

6m. Colombo Marek-1320 g

 

W konkursie o Puchar Sklepu ,,Meduza”

1m. Magdalena Ast-2220 g

2m. Gorczowski Antoni- 1120 g

3m. Szalczyński Filip- 680 g

4m. Filip Cegielski.

 

Po konkursach wędkarskich i poczęstunku pyszną grochówką odbyło się ogłoszenie wyników. Z ramienia LGR w zakończeniu i wręczaniu trofeów uczestniczył radny Paweł Dreger Każdy z uczestników otrzymał kubek z logo LGR ,,7 Ryb”.

 

To może Cię także zainteresować:
Wkrótce otwarcie hali widowiskowo-sportowej w Ryczywole
Międzyszkolny Przegląd Twórczości ks. Twardowskiego
Już wkrótce nowa przychodnia w Popówku

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: oborniki.pl | foto: oborniki.pl

Komentarze