Rozpoczęcie sezonu piłki ręcznej w Obornikach

21.09.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #piłka ręczna   #szatnia   #remont   #oborniki   

Starosta Zofia Kotecka i Wicestarosta Waldemar Cyranek uczestniczyli w sobotę w uroczystym rozpoczęciu nowego sezonu II ligi piłki ręcznej w Obornikach. Była to także okazja do oficjalnego odbioru kolejnych dwóch szatni, wyremontowanych ze środków pozyskanych przez Gminę Oborniki z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w ramach Programu Szatnia na Medal.

 

Przed pierwszym gwizdkiem inauguracyjnego spotkania pomiędzy Spartą a zespołem z Nowej Soli, Starostowie wraz z Członkiem Zarządu Województwa Wielkopolskiego Jackiem Bogusławski oraz Burmistrzem Obornik Tomaszem Szramą dokonali oceny inwestycji oraz wręczyli zespołom pamiątkowe piłki, życząc udanego sezonu.


To może Cię także zainteresować:
Samoobsługowa stacja naprawy rowerów przed Starostwem
Doskonała forma obornickich karateków
Uczennice z Powiatu Obornickiego ze stypendium

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiatobornicki.pl

Komentarze