Sala gimnastyczna LO w Obornikach z roletami zewnętrznymi

09.12.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #sala gimnastyczna   #szkoła   #rolety   #oborniki   

W sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Obornikach zamontowane zostały elektryczne rolety zewnętrzne, które zwiększą komfort i bezpieczeństwo prowadzonych zajęć wychowania fizycznego. W środę odbył się oficjalny odbiór inwestycji, w którym uczestniczyli Starosta Zofia Kotecka, Wicestarosta Waldemar Cyranek, Dyrektor szkoły Agnieszka Katarzyna Balcerowiak, Radny Rady Powiatu Mariusz Drewicz oraz wykonawca prac.

 

– Usytuowanie budynku oraz spory rozmiar okien sprawiały, że promienie słoneczne bardzo często oślepiały uczniów, co mogło doprowadzić do niebezpiecznych sytuacji, szczególnie podczas wykonywania ćwiczeń gimnastycznych czy gier zespołowych. Dzięki zamontowaniu rolet takiego problemu już nie będzie – wyjaśnia Wicestarosta Waldemar Cyranek. 

Zewnętrzne rolety zostały podzielone na kilka modułów, z czego każdy obsługiwany jest niezależnie od pozostałych. Takie rozwiązanie pozwala na dopasowanie stopnia przysłonięcia okien w konkretnej części sali, w zależności do pory dnia. Wartość inwestycji to 27.409,32 zł.


To może Cię także zainteresować:
Edukacja Lubasz zaprasza na wirtualny spacer po szkole
Trwa remont ulicy Szkolnej
Wznowiono prace przy kolejnej inwestycji

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: Powiat Obornicki

Komentarze