Sama River Blues zagrali na rogozińskim dworcu

11.07.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#muzyka   #koncert   #dworzec   #rogoźno   

Sobotnie popołudnie 8 lipca 2017 r. mieszkańcy Rogoźna mogli spędzić na peronach dworca. Jak co roku w kulminacyjny dzień Festiwalu Blues Express przez gminę Rogoźno przejeżdża bluesowa ciuchcia, składająca się z sześciu wagonów ciągniętych przez parowóz z wolsztyńskiej parowozowni. Na każdej stacji, na której staje pociąg odbywają się koncerty.

 

Na rogozińskich peronach można było usłyszeć koncert zespołu Sama River Blues Band, a miłośnicy kolei mogli podziwiać „Piękną Helenkę” -bluesowy czarno-czerwony parowóz. Głównym celem festiwalu jest nie tylko doskonała zabawa ale przede wszystkim ocalenie od zapomnienia bogatych tradycji związanych z ważnym szlakiem kolejowym oraz promocja muzyki bluesowej. Podobnie jak w ubiegłym roku nie zabrakło fanów i miłośników tego rodzaju muzyki a mieszkańcy Rogoźna po raz 25 przywitali Blues Express bardzo licznie i gorąco.

 

To może Cię także zainteresować:
Nowy wóz w Komendzie Policji w Rogoźnie
Dzień Babci i Dziadka u seniorów
Obornicka Orkiestra Dęta zagrała dla Prymasa Polski

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: rogozno.pl | foto: rogozno.pl

Komentarze