Skrzyżowanie pod okiem Mobilnego Centrum Monitoringu

28.03.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #skrzyżowanie   #monitoring   #oborniki   

Funkcjonariusze Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Obornikach kolejny raz uruchomili Mobilne Centrum Monitoringu na skrzyżowaniu ulic Kopernika, 11 Listopada.

 

W dniu 27 marca br. policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Obornikach przeprowadzili po raz kolejny działania z udziałem Mobilnego Centrum Monitoringu. Funkcjonariusze za pomocą mobilnych kamer obserwowali jak kierowcy zachowują się w rejonach skrzyżowania ulic Kopernika i 11 Listopada. 

W ciągu jednego dnia działań policjanci ujawnili 44 wykroczenia drogowe popełnione przez kierujących. 

Przeprowadzone działania miały na celu uświadomienie wszystkim użytkownikom dróg, zarówno pieszym jak i kierującym, jak ogromne znaczenie ma zachowanie szczególnej ostrożności podczas zbliżania się do skrzyżowań oraz wyznaczonych przejść dla pieszych i przechodzenia przez jezdnię. Jak poważne konsekwencje prawne oraz społeczne wiążą się z popełnieniem pozornie niewielkiego błędu podczas poruszania się po drodze dla wszystkich użytkowników dróg. Chwila nieuwagi czy pośpiech może doprowadzić w konsekwencji do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego, które może kosztować zdrowie, a czasem niestety życie uczestnika tego zdarzenia. 

Policjanci apelują, że działania takie będą prowadzone cyklicznie.To może Cię także zainteresować:
Zatrzymany z narkotykami przez obornicką grupę Speed
Bicie Rekordu w Pierwszej Pomocy
Dzień Edukacji Narodowej w Obornikach

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: oborniki.policja.gov.pl | foto: oborniki.policja.gov.pl

Komentarze