Śmiertelny wypadek w Międzylesiu

08.01.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #policja   #wypadek   #auto   #tragedia   #rogoźno   

7 stycznia 2018 roku do SK KP PSP w Obornikach wpłynęło zgłoszenie o wypadku komunikacyjnym w miejscowości Międzylesie, oraz o osobie poszkodowanej w środku.

 

Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu, dowódca akcji stwierdził, że samochód osobowy marki Audi uderzył w drzewo. Nieprzytomny kierowca znajdował się w pojeździe. Równocześnie z pierwszym zastępem straży pożarnej na miejsce przybył ZRM. 

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wykonaniu dostępu do osoby znajdującej się w samochodzie oraz oświetleniu terenu akcji. 

Po ewakuacji poszkodowanego na zewnątrz pojazdu oraz po podłączeniu EKG, ratownik medyczny odstąpił od dalszych czynności resuscytacyjnych. 

Po zakończonych czynnościach dochodzeniowych przez policję, pojazd przemieszczono na jezdnię w celu ułatwienia transportu przez pomoc drogową. Następnie usunięto z drogi plastikowe elementy karoserii oraz zneutralizowano substancję ropopochodną.


To może Cię także zainteresować:
Szkolenie chemiczno-ekologiczne jednostek OSP
Śmiertelny wypadek z udziałem rowerzysty
Pijana matka wiozła dzieci samochodem

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: kppsp-oborniki.pl / Opracował: mł. asp. Piotr Królak Zdjęcia: JRG

Komentarze