Stypendium dla absolwentów szkół średnich

03.09.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#szkoła   #uczeń   #absolwent   #stypendium   #oborniki   

Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu ufundowała stypendia o wartości 30 tys. zł dla dwóch uczniów szkół średnich z Powiatu Obornickiego. Jedno z nich wciąż jest do zdobycia.

 

Założyciel poznańskiej Wyższej Szkoły Handlu i Usług Magdalena Górska przekazała w ubiegłym miesiącu Staroście Zofii Koteckiej dwa bony edukacyjne o wartości 15 tys. zł każdy. Bony finansują 3 lata studiów licencjackich na wybranym kierunku uczelni. Jeden z nich został już wręczony, drugi wciąż można zdobyć. Co ważne, bon uprawnia do podjęcia nauki na uczelni nie tylko w trybie stacjonarnym, ale również niestacjonarnym. Absolwenci szkół średnich z Powiatu Obornickiego, zainteresowani podjęciem studiów na Wyższej Szkole Handlu i Usług w Poznaniu, mogą nadal ubiegać się o ostatni bon. W tym celu należy zgłosić się do Starostwa Powiatowego w Obornikach. 

Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu to nowoczesna uczelnia z tradycjami sięgającymi ćwierć wieku. Jej misją jest kształcenie wyspecjalizowanych kadr. Uczelnia kształci na takich kierunkach jak: ekonomia, finanse, rachunkowość, zarządzanie czy logistyka, bezpieczeństwo narodowe, turystyka, administracja, dziennikarstwo czy komunikacja społeczna.


To może Cię także zainteresować:
Samoobsługowa stacja naprawy rowerów przed Starostwem
Doskonała forma obornickich karateków
Uczennice z Powiatu Obornickiego ze stypendium

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiatobornicki.pl

Komentarze