Tragiczny wypadek w Ludomach. Ciężarówka uderzyła w drzewo

27.12.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #wypadek   #tragedia   #ciężarówka   #drzewo   #ludomy   #ryczywół   

Oborniccy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło 23 grudnia br. na DW nr 178 w miejscowości Ludomy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 56-letni kierowca samochodu ciężarowego z naczepą, z nieustalonej przyczyny zjechał na przeciwległy pas ruchu po czym uderzył w drzewo. Niestety mimo szybkiej pomocy mężczyzna zmarł.

 

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło 23.12.2019r. po godzinie 18.00 na DW nr 178 w miejscowości Ludomy. 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący w kierunku Obornik 56-letni kierowca samochodu ciężarowego z naczepą, z nieustalonej przyczyny zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył w bok jadącego z przeciwka pojazdu marki Audi, a następnie w przydrożne drzewo. Mimo podjętych działań ratowniczych mężczyzny zmarł na miejscu zdarzenia. 

Droga na tym odcinku drogi była zablokowana przez kilka godzin. 

Panująca obecnie w naszym kraju aura sprawia, że warunki na drodze robią się bardzo zmienne, bardziej zdradliwe i niebezpieczne zarówno dla kierujących jak i dla pieszych. Dlatego policjanci apelują do wszystkich, zarówno do kierowców, rowerzystów, jak i pieszych, o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi.


To może Cię także zainteresować:
Zatrzymano podejrzanego o rozbój w sklepie monopolowym
Bez uprawnień, z narkotykami - zatrzymany kierowca oraz pasażer
Rewelacyjny Finał WOŚP w Ryczywole

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPP Oborniki / mł. asp. Paweł Witzberg/KGP

Komentarze