Trwa remont ulicy Szkolnej

26.02.2021

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#droga   #remont   #inwestycja   #oborniki   

Trwają prace związane z przebudową ulicy Szkolnej i część Chłopskiej. W ramach planowanych prac powstanie nowa nawierzchnia asfaltowa (już od skrzyżowania z ulicą Łazienkową), wyremontowane zostaną chodniki, a przed szkołą powstanie zatoka autobusowa i przebudowane miejsca parkingowe. Ustawione zostanie nowe oświetlenie, które obejmie również lampy parkowe na terenie Skweru Żołnierzy Wyklętych.

 

To jednak nie jedyne zmiany w tym obszarze. Podczas realizacji inwestycji powstanie bowiem około 35 nowych miejsc parkingowych. Utworzone zostaną poprzez podcięcie istniejącej skarpy, znajdującej się po lewej stronie drogi. Będzie to udogodnienie zwłaszcza dla klientów czwartkowego targu.

Koszt całości inwestycji wykonywanej przez Przedsiębiorstwo Budowlano – Drogowe Szymona Włodarczyka z Rogoźna to ponad 850 tys. zł.

 

To może Cię także zainteresować:
Wznowiono prace przy kolejnej inwestycji
Rusza Fyrtel Rzemieślniczy
Kolejna pomoc Powiatu dla obornickiego szpitala

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: oborniki.pl

Komentarze