Ukradł zabawki, które miały trafić pod choinkę

22.12.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #kradzież   #włamanie   #zabawki   #święta   #oborniki   

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Obornikach zatrzymali 40-latka podejrzanego o kradzież z włamaniem do piwnicy. Mężczyzna ukradł zabawki, które miały być prezentem świątecznym dla dzieci. Grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

 

17 grudnia br. do Komendy Powiatowej Policji w Obornikach wpłynęło zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do jednej z piwnic na terenie Obornik. Policjanci ustalili, że w nocy z 16 na 17 grudnia br. nieznany sprawca włamał się do piwnicy i ukradł zabawki, które miały być prezentem świątecznym dla dzieci. 

W trakcie prowadzonych czynności oborniccy kryminalni ustalili sprawce. Okazał się nim 40-letni mieszkaniec gminy Obornik. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Podczas przesłuchania mężczyzna przyznał się do kilkudziesięciu włamań do piwnic, a także do altanek na terenie ogródków działkowych w Obornikach. Sprawa jest rozwojowa nie wykluczone, że mężczyzna usłyszy kolejne zarzuty kradzieży z włamaniem. 

Odzyskane zabawki trafią teraz pod choinkę, wywołując zapewne uśmiech na twarzy dzieci. 

Podejrzanemu przedstawiono zarzut kradzieży z włamaniem do piwnicy. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.


To może Cię także zainteresować:
XI Obornickie Spotkania Chórów „…Z Moniuszką w tle”
Jubileusz PGKiM
Będzie nowy dach świetlicy w Uścikówcu

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: oborniki.policja.gov.pl | foto: oborniki.policja.gov.pl

Komentarze