Umowa na boisko w Kowanówku podpisana

05.01.2021

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#umowa   #boisko   #kowanówko   #oborniki   

Aż 7 ofert wpłynęło do Urzędu Miejskiego w Obornikach na budowę boiska sportowego w Kowanówku. 31 grudnia 2020 r. burmistrz Obornik Tomasz Szrama w obecności przedstawicieli Kowanówka, inicjatorów budowy boiska sportowego: Krzysztofa Grabowskiego, Małgorzaty Grabowskiej, Kariny Wojdanowicz i Stefanii Marii Kiwertz podpisał umowę z firmą Jul-Dom Przemysław Mazurkiewicz na realizację tej inwestycji.

 

Umowa opiewa na kwotę ponad 340 tys. zł, a prace zakończyć się mają do 16 kwietnia 2021 r. Warto podkreślić, ze głównym inicjatorem budowy boiska w Kowanówku był Tomasz Nowak, a autorami projektu przekazanego bezpłatnie na potrzeby realizacji tej inwestycji byli Krzysztof i Małgorzata Grabowscy.


To może Cię także zainteresować:
Trwa remont ulicy Szkolnej
Wznowiono prace przy kolejnej inwestycji
Rusza Fyrtel Rzemieślniczy

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: oborniki.pl

Komentarze