Wizyta w Urzędzie

20.03.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#szkoła   #urząd   #rogoźno   

W czwartek 16 marca 2017 roku w mury Urzędu Miejskiego w Rogoźnie zawitali uczniowie Szkoły Podstawowej im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół w Parkowie. Dzieci klasy pierwszej i drugiej zwiedziły budynek urzędu poznając jego strukturę organizacyjną. Następnie spotkały się z Burmistrzem Rogoźna Romanem Szuberskim, który opowiedział o swojej pracy, codziennych obowiązkach, odpowiadał na zadawane pytania oraz pokazał łańcuch herbowy i laskę Przewodniczącego Rady Miejskiej. Sekretarz Gminy Marek Jagoda opowiedział o zaprzyjaźnionych gminach, z którymi współpracujemy.

 

Jeden z uczniów napisał pismo do Pana Burmistrza, które przekazał na ręce Sekretarza. Pismo trafiło do kancelarii urzędu, zostało wpisane w dziennik korespondencji, a Miłosz na pewno otrzyma odpowiedź z Wydziału Rozwoju Gospodarczego i Promocji.

Na zakończenie miłego spotkania dzieci zrobiły sobie wspólne pamiątkowe zdjęcie a następnie udały się do Muzeum Regionalnego im. Wojciechy Dutkiewicz w Rogoźnie na wielkanocne warsztaty plastyczne.

 

To może Cię także zainteresować:
Międzyszkolny Przegląd Twórczości ks. Twardowskiego
Nowy wóz w Komendzie Policji w Rogoźnie
Dzień Babci i Dziadka u seniorów

red. | źródło: rogozno.pl | foto: rogozno.pl

Komentarze