Wnętrze hali nabiera kształtu

10.08.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #hala   #budowa   #ryczywół   

Na placu budowy hali widowiskowo-sportowej w Ryczywole dużo się dzieje. Nabierają kształtu pomieszczenia, które będą przeznaczone na siłownię, salę do fitnessu, szatnie, sanitariaty. Od strony Szkoły Podstawowej widoczne są kolory jakie będzie miała nasza hala widowiskowo sportowa - ciemny popiel z elementami jaśniejszego oraz akcent zieleni. Trwa montaż okien, zamontowano już zewnętrzne żaluzje automatycznie sterowane. Zakończono pracę przy ociepleniu zewnętrznym, od strony Szkoły Podstawowej rozpoczęto wykonanie elewacji.

 

Wykonano już 1080 m2 drogi do Szkoły Podstawowej oraz 550 m2 parkingu przy Gimnazjum, stanowiących część zagospodarowania terenu przy hali widowiskowo sportowej.

 

To może Cię także zainteresować:
Kolejne progi zwalniające w Gminie Ryczywół
Parking na ul. Seminarialnej w Rogoźnie przebudowany
Weekend obfitujący w wydarzenia kulturalne

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: ryczywol.pl

Komentarze