Wyjątkowa wizyta na oddziale dziecięcym

22.12.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #mikołaj   #dzieci   #prezenty   #szpital   #zdrowie   #pacjent   #oborniki   

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Obornikach wspólnie z Świętym Mikołajem odwiedzili dzieci przebywające w Szpitalu Powiatowym w Obornikach. Podczas wizyty policjantki wraz z Świętym Mikołajem przypomnieli dzieciom podstawowe zasady bezpieczeństwa oraz obdarowali najmłodszych pacjentów prezentami, życząc szybkiego powrotu do zdrowia.

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Obornikach odwiedzili 18 grudnia br. dzieci przebywające na oddziale dziecięcym obornickiego szpitala. Wizyta była wyjątkowa, ponieważ do najmłodszych pacjentów przybył Święty Mikołaj. Podczas tego wyjątkowego spotkania pacjenci otrzymali specjalnie przygotowane paczki. 

Odwiedziny najmłodszych pacjentów szpitala były doskonałą okazją, żeby chociaż na chwilę mogli zapomnieć o swoich chorobach oraz codziennych zmaganiach. Głównym celem odwiedzin Świętego Mikołaja było uzyskanie uśmiechu, który pojawiał się na twarzach dzieci. Każde wsparcie w tych trudnych chwilach jest ważne.


To może Cię także zainteresować:
XI Obornickie Spotkania Chórów „…Z Moniuszką w tle”
Jubileusz PGKiM
Będzie nowy dach świetlicy w Uścikówcu

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: oborniki.policja.gov.pl | foto: oborniki.policja.gov.pl / D.K.

Komentarze