Wypadek z udziałem motocyklisty w Obornikach

27.02.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #policja   #wypadek   #auto   #motocyklista   #motocykl   #oborniki   

27 lutego 2019 roku do SK KP PSP w Obornikach wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu samochodu osobowego z motocyklem i jednej osobie poszkodowanej.

 

Po dojeździe na miejsce zdarzenia Kierujący Działaniami Ratowniczymi stwierdził, że na skrzyżowaniu ulic Czarnkowskiej i Bielawskiej pojazd marki Nissan wykonując manewr skrętu w lewo zderzył się z motocyklem jadącym z naprzeciwka. 2 osoby podróżujące autem osobowym opuściły pojazd przed przybyciem JOP, natomiast motocyklista przytomny leżał na chodniku.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzielenie KPP motocykliście (ABC, AVPU, SAMPLE, wsparcie psychiczne) oraz kierującej autem osobowym wsparcie psychiczne. Po przebadaniu przez ZRM motocyklista i kierująca samochodem osobowym zostali przetransportowani do szpitala w Obornikach. 

Następnie działania straży pożarnej polegały na odłączeniu akumulatorów, sorpcji płynów eksploatacyjnych oraz usunięciu drobnych elementów karoserii pojazdów na pobocze jezdni.


To może Cię także zainteresować:
Wydarzenia czytelnicze w SP nr 4 w Obornikach
29-latek zatrzymany z narkotykami przez dzielnicowych
Powiatowy etap Wielkopolskiej Olimpiady ”Wiedzy Konsumenckiej”

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: kppsp-oborniki.pl / Opracował: sekc. Piotr Burda Zdjęcia: JRG

Komentarze